Filtreleme ölçütü

Tesettür Takım, Tesettür Kombin

Tesettür takımı genel olarak 2’li takım şeklinde bulunmaktadır. Bu takımlar bazen kemerli bazen ise kuşaklı olabilir. Yapacağınız kombine göre bu modellerden birisini seçebilirsiniz. Tesettür kombin yapmak için ideal olan bu ürünlerden satın alarak siz de harika kombinler oluşturabilirsiniz. Alacağınız takım ile uyumlu bir eşarp ve ayakkabı ile kombini tamamlamak mümkün. Ayrıca aksesuar olarak da yaptığınız kombini destekleyebilirsiniz.

Tesettür Takım, Tesettür Kombin Seçimlerinde Bunlara Dikkat!

Bu ürünlerin seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı temel noktalar var. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

Tesettür takım alınırken öncelikle bu ürün ile uyumlu şal veya eşarbınızın olduğundan emin olmalısınız.

• Salaş model tercih edilecekse koyu renk takımlar için krem, açık renk takımlar içinse siyah topuklu ayakkabınız bulunduğundan emin olmalısınız.

• Takımdaki her iki ürünün de aynı kumaştan imal edilmiş ve aynı kalitede olmasına dikkat etmelisiniz.

• Alacağınız kombin üründe kolye kullanmak istiyorsanız kolyeli modelleri tercih etmeniz daha kolay seçim yapmanızı sağlayabilir.

• Aksesuar seçerken takımınızın rengi ile uyuma dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu noktalara dikkat ettiğiniz taktirde siz de harika bir tesettür kombin oluşturabilirsiniz.

Tesettür Takım, Tesettür Kombin Önerileri:

Eğer özel bir gün için seçim yapacaksanız bu durumda kemerli takımları tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabı ve açık renk eşarp ile desteklenen bu modeller harika bir kombin yapmanıza olanak tanır. Günlük kullanım için rahatlık arıyorsanız bu durumda salaş modelleri tercih edebilirsiniz. Salaş model olarak geçen bu takımlar rahat kumaş yapıları ile gündelik kullanıma oldukça uygundur. Koyu renk bir salaş takımı koyu renk şal ile destekleyerek harika bir kombin yapabilirsiniz. Ayrıca siyah çanta ile destekleyeceğiniz kombin harika gözükmenizi sağlayacaktır.

Daha FazlaShow less

Menü

Hesabım

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç