Filtreleme ölçütü
Filtreleme ölçütü
Beden
Fiyat
  • 119,00 ₺ - 190,00 ₺

Filtreleme ölçütü
Toplam 17 üründen 1-9 arası gösteriliyor

Tesettür Ferace Modelleri

Tesettür modasında önde gelen ürünler arasında bulunan tesettür ferace modelleri tasarımcıları tarafından daha da çeşitlendirilerek hanımlar için vazgeçilmez hale getiriliyor. Hem kullanım açısından oldukça rahat olması hem de dinin gerekliliklerini yerine getirmesiyle her kesim tarafından kolaylıkla kullanılmaktadır. Bileğe kadar uzun ve dökümlü ürünleri piyasada fazlasıyla görebiliriz. Modeller arasında taşlı, süslemeli ve pileliler en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Tesettür Feracelerde Hangi Renkler Tercih Edilmelidir ?

Genel olarak hanımların ilk tercihi siyah olsa da tesettür ferace piyasasında her renkte ürün bulmak mümkündür. Siyahın ardından en çok tercih edilen renklerden biri de kesinlikle kahverengidir. Bunların yanı sıra taba, camel, ekru, haki, kırık beyaz ve sarı renkleri görmek mümkündür. Koyu renkler arasında mutlaka taba ve camel rengini tercih etmelisiniz!

Kışlık Tesettür Ferace Modellerinde Kumaş Çeşitleri

Her mevsim farklı kumaş çeşitlerinde tesettür feraceler piyasaya çıkmaktadır. Bu ürünlerdeki kumaş çeşitliliklerinin farklı olması birçok konuda ihtiyacınızı karşılıyor. Hepsinin kendine has özelliği olan bu kumaşları gelin beraber tanıyalım.

Kalın Örgülü Esnek Kumaşlar: Kış mevsiminde tesettür feraceler arasında en sık karşılaşacağımız kumaş türüdür. Duruşu ve bu modelin kullanım rahatlığı kesinlikle sizleri tatmin edecektir. Her yaş grubuna hitap ederek tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Çuha: Genel olarak yeşil renkteki pamuklu kumaştır. Özel dikim tesettür ferace modellerinde isteğe bağlı kullanılmaktadır.

Keten Kumaşlar: Kış aylarında kalın örgülü esnek kumaşlardan sonra en çok tercih edilen kumaş türüdür. Bu kumaştan tasarlanan modeller daha çok pileli üretilmektedir. Sık ve daha çok dökümsüz ürün arayan kişilerin tercihleri arasında yer alıyor.

Kalın Pamuklu Kumaşlar: Bu kumaş türündeki modeller diğerlerine göre oldukça sıcak tuttuğu için daha çok tercih edilmektedir.

Tesettür Ferace İle Aksesuar Seçimi

Hanımlar özel günleri için kendilerine çok fazla özen gösterirler. Kullandıkları takılardan, çanta ve ayakkabı rengine kadar dikkat ederler. Bu konuda en önemli hususlardan biride kullanılan takıların boyutudur. Kesinlikle abartıya kaçılmadan narin ve zarif saat ve takılar şıklığınıza şıklık katacaktır. Küçük ve abartısız takılar ile beraber kırık beyaz renginde çanta tercihleri bu yılın gözbebeği haline geldi. Tabii ki bu kombine uyumlu bir tesettür ferace seçimi yapmalısınız öncelikle.

Daha Fazla

Menü

Hesabım

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç