Filtreleme ölçütü
Filtreleme ölçütü
Toplam 1 üründen 1-1 arası gösteriliyor

Tesettür Gömlek/Tesettür Bluz

Tesettür giyimde özellikle resmi ve özel günlerde gereken bir ürün grubu tesettür bluz ürünleridir. Bu ürünler yapıları sebebiyle oldukça şık bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Ayrıca kumaşları itibariyle de rahat hareket etme kabiliyeti kazanmanıza izin vermektedir. Siz de bu ürünlerden dilediğinizi seçerek harika kombinler yapabilirsiniz.

Tesettür Gömlek/Tesettür Bluz Modelleri Nelerdir ?

Tesettür gömlek modelleri düğme yapısı, kumaş türü, yaka yapısı gibi faktörlere göre belirlenmektedir. Bu modeller hakkında detaylı öğrendiğiniz takdirde çok rahatlıkla kombinler oluşturabilirsiniz.

Tesettür gömlek modelleri şu şekilde sıralanabilir:

• Cepli Düz Renk: Bu gömlek türü genel olarak günlük kullanıma uygundur. Göğüs kısmında 2 adet cebi mevcuttur. Kot pantolon ile harika kombin olabilmektedir.

• Dantel Detaylı Yaka: Bu ürün türü de gündelik kullanım için idealdir. Kot pantolon ile ve spor ayakkabı ile kombin yapılabilir.

• Boydan Düğmeli: Düğme detayları yakadan başlayıp alt kısma kadar devam eden gömlek modelidir. Kalem etek ile kombin yapılabilir. Cep detayı olan türleri mevcuttur.

• Yaka Düğmeli: Sadece yaka düğmesi olan bu gömlek türü tunik benzeri bir yapıdadır. Kumaş olarak gömlek kumaşına sahiptir.

• Kol Detaylı: Kolun dirsek kısmında veya uç kısmında fırfır detayları olan modeldir. Bu fırfır detayları bazı durumlarda omuz kısmında olabilmektedir.

• Fitilli Tunik Gömlek: Bu ürün cepsizdir. Boydan boya düğmelidir.

Tesettür Gömlek/Tesettür Bluz Seçimi Nasıl Yapılır ?

Seçim yaparken ürünün modeline göre seçim yapmanız önem taşımaktadır. Özel günler için bir seçim yapacaksanız kol detayları olan, düz renk veya yakası düğmeli olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Daha çok gündelik kullanım içinse detayı az olan, cepli ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler ile harika tesettür gömlek kombinleri yapmanız mümkündür.

Daha FazlaShow less

Menü

Hesabım

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç