Filtreleme ölçütü
Filtreleme ölçütü
Beden
Fiyat
  • 69,00 ₺ - 250,00 ₺

Filtreleme ölçütü
Toplam 48 üründen 1-9 arası gösteriliyor

Tesettür Kap/Tesettür Pardösü

Tesettür pardösü hem tüm vücudun kapanmasını hem de ısınmasını sağlar. Eşsiz yapısı sayesinde kış aylarında üşüme sorununuzu ortadan kaldırır. Bu ürün sayesinde siz de kış aylarındaki kombinlere farklılık katabilirsiniz. Özel modelleri mevcut olan pardösüler arasından seçim yaparken tüm modelleri detaylı incelemelisiniz. Ancak bu şekilde harika bir seçim yapmanız mümkün olacaktır.

Tesettür Kap/Tesettür Pardösü Modelleri

Model açısından farklı seçenekler sunan kap ve pardösüler tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği ürünlerdendir. Her model için farklı bir avantaj mevcuttur.

Kap modelleri şu şekilde sıralanabilir:

• Belden kuşaklı kap

• Kürk kapüşonlu kap

• Kemerli kap

• Giy-çık model pratik kap

• Büyük beden kap

Bu kap modellerinden dilediğinizi seçerek harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Belden kuşaklı olan modeller genel olarak düğmelidir. Düğmeleri iliklendikten sonra bel kısmındaki kuşağı bağlanarak kullanılabilir. Kürk kapüşonlu kap ise biraz daha şık görünüm isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bu ürün türü aynı zamanda kış aylarında baş kısmınızın üşümesini engeller. Tesettür kap modelleri içinde en çok tercih edilen ise giy-çık modelleridir. Bu ürün türü de oldukça pratiktir. Bu yüzden çok sık tercih edilmektedir. Bunlara ek olarak büyük beden kap modelleri de bulmak mümkün.

Tesettür Kap/Tesettür Pardösü Seçerken Bunlara Dikkat !

Öncelikle tesettür pardösü ve tesettür kap ürünün tam olarak bedeninize uygun olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bir diğer önemli nokta ise ürünün kumaş yapısıdır. Sıcak tutan, esneme yapmayan ve hava almayan kumaştan imal edilmiş ürünleri seçebilirsiniz. Bu sayede kışın üşümekten kurtulabilirsiniz. Bir diğer önemli nokta ise ayakkabı kombinidir. Seçeceğiniz kap modeline uygun ayakkabınızın bulunduğundan emin olmanız gerekiyor. Bu sayede hem şık kombin oluşturabilir hem de harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla

Menü

Hesabım

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç