İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Bizden kaynaklı hatalı durumlarda değişim gerçekleşir, kargo ücreti firmamıza aittir.

Beden değişimi, renk değişimi, farklı bir ürünle değişimlerde iki kargo ücreti de müşteriye aittir.

Değişim için ürün elinize ulaşır ulaşmaz 0530-400-1297 numaralı WhatsApp hattımız ile iletişime geçip müşteri temsilcimizin size vereceği Cari Kod ile değişimi bize göndermeniz gerekmektedir. Tarafımıza iletişim sağlanmadan gönderilen kargoların kaybolma mesuliyeti firmamıza ait değildir. Değişim süresi 7 (yedi) gündür.  

Ürün elimize ulaştıktan sonra İnceleme Departmanı tarafından ürün kontrol edilir üründe herhangi bir koku, deforme ve satın alınabilirliğini bozacak bir durum söz konusu değilse değişiminiz kabul edilir.

Bizden kaynaklı durumlarda iade hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde 0530-400-1297 numaralı WhatsApp hattımız ile iletişime geçerek iade edilmek istenen ürün veya ürünler ’in işbu sözleşmenin 6. maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.

Özürlü ve kusurlu ürünlerde (defo, yırtık) kargo satıcıya aittir. 

İndirimli ürünlerde iade mevcut değildir.

Ürün iadelerinde kargo gönderim ve alımlar + hizmet bedeli müşteriye aittir. Ödenmeyen kargoların kesintisi alıcıya yansıtılır.

Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez. 

İade işlemleriniz paketiniz bize ulaştıktan sonra 1-7 iş günü içerisinde tarafınıza sağlanacaktır.

modamesra.com 'a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Hesabım

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç