Filtreleme ölçütü
Filtreleme ölçütü
Beden
Fiyat
  • 50,00 ₺ - 190,00 ₺

Filtreleme ölçütü
Toplam 70 üründen 1-9 arası gösteriliyor

Tesettür Elbise

Tesettür elbise alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bu elbisenin dokusudur. Eğer teninize zarar vermeyen bir kumaş kullanılmış ise bu ürünü tercih etmeniz gerekiyor. Cildi tahriş eden, ten dokusuna zararlı kumaşlardan uzak durmalısınız. Elbise seçerken bir diğer önemli nokta ise ürünün kullanım amacınıza uygunluğudur. Eğer gündelik bir ürün arıyorsanız kumaşı daha esnek ve rahat olanları seçebilirsiniz. Aradığınız ürün daha özel bir ürün ise bu durumda pul detaylı, parlak ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede şık bir görünüm elde etmek mümkün.

Tesettür Elbise Model Seçenekleri

Elbiseler incelendiğinde farklı birçok model göze çarpacaktır. Bu modellerin nasıl olduğunu öğrenerek seçim yapmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Tesettür elbise modelleri şu şekilde sıralanabilir:

• Düz renk, belden büzgülü elbise modelleri

• Desenli elbiseler

• Kemer veya kuşak detaylı elbiseler

• Düğme detaylı elbiseler.

Bu elbise modellerinden ilki daha özel günler için tercih edilebilecek bir modeldir. Belden büzgülü olan bu model boyunuzun daha uzun gözükmesini sağlar. Topuklu ayakkabı ile desteklenince harika görünüşe kavuşmanıza imkân verir. Desenli elbiseler ise puantiye, çiçek, geometrik şekil detaylı olabilir. Kumaş yapısı olarak polyester, şifon, ipek kumaşlarda ürün bulmak mümkündür. Kemer detaylı olan modellerde ise ürün rengi ile uyumlu bir adet kemer mevcuttur. Düğme detaylı modellerde ise belirgin ve özel rengi ile dikkat çeken düğme göze çarpacaktır.

Tesettür Elbise Kombin Önerileri

Bahsedilen modeller içinden bir seçim yapılarak harika kombinler oluşturmak mümkün. Tesettür elbise modellerinden belden büzgülü ve fırfırlı elbise ile elbise rengini koyu seçmek kaydıyla beyaz topuklu ayakkabı kombini yapılabilir. Düğme detaylı elbiseler ile düğme rengine eş bir şal seçimi yapılabilir. Bu şekilde kombinler yaparak şık görünüme kavuşabilirsiniz.

Daha Fazla

Menü

Hesabım

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç